Nezařazené

Poslouchání písniček na YouTube

Velkou výhodou YouTube je, že díky němu můžeme bezplatně poslouchat písničky svých oblíbených zpěváků, které si můžeme dávat do různých playlistů.

Poslouchání písniček na YouTube

Bezplatný přístup

Hudba ovlivňuje téměř každého z nás, protože ji posloucháme značnou část života a je jedno, jestli z mobilu, rádia nebo jiného zařízení. Dnes máme spoustu hudebních žánrů, přičemž některé jsou velmi odlišné, jiné zase blízké. Takové množství hudby umožňuje každému, aby si vybral pro sebe vhodnou a s nadšením si ji vždy pustil. Problémem rádia je, že jsou v něm reklamy, na pevno vybrané písničky a často nějaký doprovodný program, což nemusí bavit úplně každého.

zelená sluchátka

A proto je tu platforma YouTube, na které naleznete nespočet písniček různých žánrů a od různých autorů, kdy často nechybí ani videoklip, který v rádiu prostě neuvidíte. Výhodou je, že používání této platformy je zcela zdarma, tedy pokud nedáte pár drobných za koukání bez reklam. Klidně si můžete najít nějaké oblíbené písničky, dát si je takzvaně do složky a tu si následně pustit. S automatickým přehráváním se Vám budou hezky pouštět po sobě.

Stažení písniček

Nevýhodou této platformy je kromě reklam, které zajišťují peníze tvůrcům a vlastníkům stránky zastavení písničky při zamknutí obrazovky na mobilním zařízení, což je nepříjemné. Další problém může nastat v tom, že je zapotřebí internetové připojení. Doma to není problém, ovšem ne všichni mají neomezené mobilní datové přenosy, takže někde venku si písničky přes tuto platformu nepustíme.

sluchátka v mobilu

Naštěstí si můžeme hudbu a další soubory stáhnout, čímž se veškeré problémy vyřeší. Jak stáhnout mp3 z YouTube online? Je to velmi jednoduché, protože díky tomuto webu můžete stahovat písničky a další videa jedna radost. Celé to funguje tak, že stačí zkopírovat odkaz videa, nakopírovat jej do příslušného políčka a stáhnout si soubor do svého zařízení. Potom už jenom můžeme otevřít přehrávač hudby a kdykoliv se své oblíbené písničky pouštět, a to bez omezení, takže například cesty do práce se stanou příjemnější.