Produkty

Oáza na vlastní zahradě

Ať už jste vášnivý plavec, nebo se rádi zchladíte na okraji bazénu s oblíbeným nápojem v ruce, bazén na zahradě je snem každého z nás. Co vám brání si takový sen splnit? Jedna z prvních myšlenek, která vás nejspíš napadne, je, že vlastní bazén není laciná záležitost, ale nenechte se mýlit. Cena našich bazénů vás jistě příjemně překvapí. Přesvědčit se můžete na našich stránkách bazénů Gluc, kde si vyberete typ a rozměr a hned se dozvíte částku. Specializujeme se na výrobu bazénů do země a jejich cenu a můžete si vybrat rovnou z několika možných typů. Jako například zaoblené, obdélníkové, oválné nebo přelivové. Určitě stojí za zmínku i výhodné bazénové sety, kam se doporučujeme podívat těm, kteří s vlastním bazénem začínají, nebo chtějí mít vše kompletně na jednom místě.

obdélníkový bazén

Nejen pro zkušené vlastníky bazénů doporučujeme zavítat i na sekci příslušenství, kde nabízíme nepřeberné množství bazénových doplňků. Naleznete zde žebříky do bazénů, chemii pro vždy dech beroucí křišťálovou vodu, bazénová tepelná čerpadla, osvětlení bazénů, pískové filtrace, šachty pro filtrace a protiproudy, protiproudy, slanou vodu do bazénů, tepelné výměníky, bezchlórovou úpravu vody, zazimování bazénu, bazénové vysavače, automatické dávkování, a mnohé další vychytávky pro váš maximální požitek z letního relaxování na zahradě.

žebřík k bazénu

Spolehnout se na nás můžete také v otázce zastřešení bazénu, abyste zabránili vnějšímu znečištění vody po dobu, co bazén nevyužíváte. Na našich stránkách si můžete prohlédnout také realizace, které jsme prováděli, a náš kontaktní formulář využijte, pokud si nebudete vědět rady, anebo budete mít jakékoli dotazy. S výběrem toho nejlepšího přímo vám na míru vám samozřejmě rádi pomůžeme. Dopřejte si luxus v podobě vlastního bazénu. Jen u nás dostanete tu nejlepší kvalitu a perfektní služby profesionálů za velice příznivé ceny.