Produkty

Lepicí páska je v domácnosti nepostradatelná

Kdyby se vás někdo zeptal, třeba na ulici https://www.modnipeklo.cz/clanky/rubriky/z-ulice/ v rámci anketních otázek, jaké předměty v domácnosti potřebujete denně, možná byste sypali z rukávu věci, jako toaletní papír, propisky, mobil, spodní prádlo atp. A kdyby se vás zeptal na předměty, které byste doma měli mít pro případ, že je budete potřebovat jen občas, je docela pravděpodobné, že se mezi nimi objeví nůžky a lepicí páska.

lepicí páska

Balení zásilek

E-shopy, které přepravují zásilky svým zákazníkům a balí je do kartonových krabic, se bez lepicí pásky neobejdou. Stěží si dovedeme představit, jak by probíhalo balení předmětů jiným způsobem. Každá krabice by musela být pečlivě zalátána provázkem, vyžadovalo by to spoustu práce a další zbytečné náklady. Takto zabalené balíky by se pravděpodobně cestou vysypávaly, nedržely by možná tvar a bylo by také snazší do jejich útrob nahlédnout anebo z nich něco odcizit.

lepení kartonové krabice

Jak vidíte, docela obyčejný kus plastu s lepicí vrstvou je nepostradatelným pomocníkem, i když jej v domácnosti nepotřebujete tak často, jako zmiňovaný toaletní papír.

Stěhování

Jestliže plánujete stěhování, lepicí páska s nůžkami bude jednou z prvních věcí, která vás napadne v soupisce potřebného vybavení. Pořídíte si ji zřejmě mezi prvními a někteří lidé zároveň nedají dopustit na mechanický odvíječ pásek. Díky němu se vám páska nebude lepit na prsty, nepřilepí se na koberec, na nábytek nebo na malbu na stěně v místnosti, nebudete pracně hledat pokaždé její konec a nebude se vám trhat a třepit, jak to velmi často bývá právě u tenkých pásek.

Lepicí pásky můžete mít doma v zásobě, vyplatí se jich nakoupit větší počet, protože stárnou velmi pomalu a můžete je mít uschované v šuplíku třeba deset let. Pásky využijete v domácnosti i pro mnoho dalších situací a není to zrovna věc, kterou byste si pořizovali úplně zbytečně a museli jí po nějaké době vyhodit.