Nezařazené

To nejlepší oblečení na sport?

Mít správné oblečení na sport je základem úspěchu. Ať už se věnujete jakémukoli sportu – běhu, cyklistice, lyžování – zaručeně chcete mít na sobě pohodlné oblečení, které vás nikde nebude škrtit, nebude vám padat a dobře pohltí pot. Takové správné oblečení vyžaduje své základní funkce, aby při sportu byli pro vás pomocníkem a tou nejlepší volbou.

oblečení na jógu

Ať se věnujete jakémukoli sportu, bezpochyby všichni chceme pohodlné oblečení, které nám bude dokonale sedět a nebude nám nijak bránit ve vykonávaném sportu. Při běhu chceme takový oděv, který nás nebude nikde škrtit, svědit, padat, který se bude dokonale hodit do každého počasí a absorbuje pot. Nejlepší volbou pro jakýkoli sport je funkční prádlo. Své velké kvality má právě proto, že v něm není zima, ani když se hodně zapotíte, nepřilepí se na tělo, ani pod něho nebude foukat studený vzduch. Zvolte si kvalitní kraťasy či legíny a prodyšné triko. Nikdy nezapomeňte na kvalitní a pohodlné boty určené na běh, protože vaše noha musí být v pohodlí a nezapomeňte, že nejvíce to mohou odskákat vaše kolena! Na běh zvažte také ochranu proti slunci v podobě slunečních brýlí či kšiltovce.

žena a sport

Cyklistika zase vyžaduje jiné oblečení. I na kolo si nezapomeňte vzít pohodlné funkční prádlo a zejména boty určené na kolo, z nichž se vám noha nevyvlíkne. Na kole byste měli mít cyklokalhoty a kvalitní bundu proti větru a na profesionální cyklistiku určitě cyklodres. Na kolo se také hodí cyklorukavice, cyklistické brýle nebo čelenka. Nezapomínejte také na zimní sporty! Ať už se chystáte na lyže nebo běžky, zde je funkční prádlo velice důležité. Vybírejte tedy takové oblečení, v němž vám bude teplo po celý den a ani pot vás nezastudí. Takovým oděvem jsou třeba kalhoty na běžky silvini soracte, které využijete nejen při běžkování. Jsou to univerzální sportovní kalhoty pro dámy, které se hodí také na běh, jógu či atletiku. Jsou velmi pohodlné, přiléhavé a nikde neškrtí.