Ekonomika

Hypotéka, co se vyplatí

Víte, co to znamená ? americká nebankovní hypotéka? Když jsem o tom slyšela, tak jsem si nedokázala opravdu prostě nic představit. Ale můj bratr je na tebe expert. Protože bratr pracuje už patnáct let v bance a právě hodně se věnuje všem druhům hypotékám. Mohla bych klidně s klidem říct, že můj bratr je expert na hypotéky. A tak jsem se bratra zeptala, protože je docela divné, kdyby u nás v rodině pracovali dva lidé v bance, kteří se zajímají o hypotéky a někdo by vůbec nevěděl, co to znamená americká nebankovní hypotéka. To bych byla asi černá ovce rodiny. Protože mimo mého bratra v bance ještě pracuje moje máma, která tam pracuje snad od svých dvaceti let a stále ji to baví.

S hypotékou můžete mít dům.

A musím říct, že moje máma je úplný profesionál, protože už byla čtyřikrát povýšená za tu celou dobu, co tam je. A moje maminka je opravdu ráda, protože taky šéfuje jednomu celému oddělení. A tohle se mojí mámě líbí, protože ona byla vždycky takový vůdčí typ a je taková živá, že je jí všude moc. Ale kolegyním se to prý líbí a jsou s ní spokojení.

Šetřit se musí vždycky.

Máma je taky naštěstí velmi spokojená v práci. Ona je velmi usměvavá a taky klienti ji mají rádi. Kolikrát se už stalo, že klientovi rozmluvila nějakou nevýhodnou hypotéku a nabídla mu lepší hypotéku, jako například dnešní americkou nebankovní hypotéku. Já jsem se taky prvně bála ze začátku tohoto názvu, ale později jsem pochopila, že americká nebankovní hypotéka se vlastně vyplatí, protože má skvělé podmínky a není tam tolik papírování, jako u jiných druhů hypoték. A vy byste si vzali americkou hypotéku bez registru, kdybyste toužili po vlastním bydlení? Myslím si, že se nemá nic odsuzovat, dokud neuvidíte, jaké co má pozitiva. A kvalitní hypotéka se vždycky vyplatí, když víte, kde správně hledat. nebo si k sobě přizvěte kvalitního bankovního poradce.