Business

Vedení účetnictví od profesionálů

Vedení účetnictví není pro každého. Někteří podnikatelé s tím mají velké problémy a u daní a účtů tráví mnoho času. Není to ale zbytečné? Není žádný člověk, kterému by šlo všechno. Někdo je na účetnictví šikovný a tento obor ho baví, jiný ale ne. Pokud i vy podnikáte a nevíte si rady s podáváním daňového přiznání k DPH nebo netušíte, jak vyřešit silniční daň, máme pro vás řešení! Účetnictví Praha https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/ se o vaše účetnictví a daňovou evidenci postará za vás. Jedná se o rodinnou firmu, která spravuje účetnictví mnoha různým podnikatelům a jejich firmám.

účty

Co vše pro vás mohou udělat? Co se týče daňové evidence, tak si mohou vzít na starost peněžní deník a knihu závazků a pohledávek. Hravě zvládnou také veškerou evidenci hmotného a nehmotného majetku a pochopitelně za vás obstarají i evidenci DPH, kontrolní hlášení a záznamní povinnost. I co se týče pojištění a dalších daňových povinností, tak dobře ví jak na to. Připraví vám daňové přiznání k DPH, postarají se o silniční daň a další daně, které budete potřebovat zaplatit. Pokud to budete potřebovat, mohou vás zastupovat i před finančním úřadem a připravovat přehledy pro pojišťovny a ČSSZ.

účetní

Nemusíte se ničeho bát, protože ceny za tyto služby nejsou nějak přemrštěné. Pro každého klienta spočítají cenu na míru a platíte tak jen za to, co skutečně využíváte. Je tu také možnost měsíčního paušálu, který pro vás bude ještě levnější. Tento typ platby je určený pro dlouhodobé klienty, kteří si nechávají dělat účetnictví pravidelně po delší dobu. Doufáme, že vám zkušení účetní ušetří nejen mnoho práce, ale také starostí. Když tyto povinnosti delegujete na někoho z oboru, hodně se vám uleví. Získáte tak čas a energii na zlepšování vašeho podnikání a různých novinek, které jistě potěší vaše zákazníky. Uvidíte, že nechat si pomoct od profesionálů se vyplatí!