Business

Jak mít skvělý e-shop?

Online nakupování považuje většina z nás za naprostou samozřejmost. Pokud něco potřebujeme, není nic lehčího, než si otevřít webové stránky nějakého e-shopu, danou věc si objednat, zaplatit a pak už jen čekat, až nám ji doručí. Někdy si dokonce za příplatek můžete zajistit, že vám věc doručí až domů, a ještě ten samý den.

Nakupováním přes internet mnoho z nás zpohodlnělo a očekáváme, že služby e-shopu, který si pro nákup vybereme, budou na co nejvyšší úrovni. Pokud tedy e-shop vlastníte, měli byste některým věcem věnovat extra zvýšenou pozornost.

mobilní telefon

Zaměřte se na oblast SEO, kterou byste měli mít na vašem e-shopu skvěle nastavenou. Jen tak můžete očekávat, že se vašim zákazníkům bude váš e-shop zobrazovat na co nejvyšších příčkách, pokud vás budou vyhledávat přes nějaký druh vyhledávače. Služby eshop-rychle SEO jsou dnes už dostupné pro široký okruh podnikatelů. Služby SEO pro Prestashop můžete využít, pokud právě na této platformě svůj web provozujete.

seo

Zvýšenou pozornost věnujte také obrázkům a popisu jednotlivých produktů na vašich stránkách. Určitě si na nafocení produktů najměte profesionálního fotografa. Na tomto místě se opravdu nevyplatí šetřit. Tím, že zákazníci nevidí produkt naživo, potřebujete mít co nejlepší a nejvěrnější fotografie.

Určitě je také dobré, aby byl váš e-shop kompatibilní s mobilními telefony. Spousta zákazníků si bude chtít produkt koupit přes váš e-shop a celý tento proces absolvovat skrze svůj mobilní telefon. Proto byste jim měli co nejvíce tento proces usnadnit a postarat se o to, aby se jim na mobilech vaše webové stránky zobrazovali správně se všemi důležitými funkcemi. Mějte na stránkách také přehledně uvedený kontakt na zákaznickou podporu, nejlépe telefonní číslo i email, včetně časů, kdy je zákaznická podpora na telefonu dostupná. Zákazníci musí vědět, na koho se mohou obrátit.