Business

Jak zařídit virtuální sídlo společnosti

Virtuální sídlo společnosti Praha je možnost, jak mít reprezentativní adresu pro vaši společnost a zároveň za ni neplatit nesmyslně vysoké částky. Tento způsob označení sídla je v souladu se zákonem a nejedná se o nic neobvyklého. Jde o to, že ne každá firma ze začátku nutně potřebuje své vlastní kanceláře v centru Prahy. Z počátku nejspíše pracujete stejně hlavně z domova. Proto si můžete pronajmout sídlo jen virtuálně, takže vaše firma bude působit dobře. Navíc na těchto prestižních adresách najdete vyškolený sekretariát, který bude přijímat vaši poštu a případně i telefony.

pracovní prostor

Pokud budete čas od času nějakou kancelář nebo zasedací místnost přece jen potřebovat, tak není problém si ji krátkodobě pronajmout. Zaplatíte tak skutečně jen za dny, kdy budete prostory využívat a nebudete za ně zbytečně platit celou dobu. Díky této možnosti vyřídíte důležité schůzky v reprezentativním prostředí a na své obchodní partnery nebo významné klienty uděláte dobrý dojem. Nebudete vás to ale stát žádné zbytečně velké výdaje.

Můžete si vybrat ze široké škály různých sídel v různých městech. Vaše adresa v rejstříku i na vizitkách bude působit reprezentativně a vaše firma tak bude vypadat důvěryhodněji a kvalitněji. To je důležité nejen pro vaše klienty ale i pro případné investory.

obchodní jednání

Pokud společnost ještě nemáte založenou, můžete si s tím také nechat pomoci. ProfiSídla.cz pomáhají i se zakládáním společností s.r.o. i a.s. Ušetříte tak čas s vyřizováním a administrativou. Vyhnete se tak různým komplikacím a vyřízení všeho potřebného bude rychlejší, než kdybyste si postupně museli zjišťovat všechny informace a být na vše sami. Zkušení pracovníci vám pomohou vypracovat všechny potřebné dokumenty a nechají je zkontrolovat právníky. Pomohou vám také zajistit výpisy z rejstříku trestů, katastru nemovitostí a podobně.