Produkty

Koupit štěstí si opravdu můžete – kupte si psa!

Chtěli byste si pořídit nového čtyřnohého kamaráda a začlenit ho do své milující rodiny? To je perfektní! Nejdříve je nutné si uvědomit o jaké plemeno byste měli zájem. Každé plemeno je specifické svou charakteristikou a každé plemeno má jiné nároky na šťastný a spokojený život. Takže hledáte parťáka na aktivní životní styl a nějaké sporty nebo hledáte hlídače, který ochrání Váš pozemek či rodinného pejska, který bude mazel?

border kolie

Pejska si můžete koupit s rodokmenem, ale také bez. Nicméně nesmíme zapomínat na pejsky v útulcích, kteří tam bohužel jsou a čekají na svou milující rodinu. Mějte na paměti, že pořízení pejska se zavazujete k tomu, aby se měl pejsek dobře a že to není pouhý dárek a při tom, když se Vám nebude líbit chování nebo jak vypadá, tak ho odložíte! Pejska si važte za každou cenu a pokud se budete trápit například s jeho chováním, tak s ním jednoduše choďte na cvičák pro pejsky anebo se snažte vlastními silami o přeměnu nevhodného chování k chování vhodnému. Pejska musíte naučit plno věcem už od štěněčího věku. Také je potřeba ho socializovat již v malém věku!

německý ovčák

Mít parťáka v podobě krásného hafana je naprosto úžasné. Nadarmo se neříká, že je to nejlepší přítel člověka! Pes se nikdy neptá, kam jdete a zda tam bude hezky anebo ne. Pes s Vámi půjde vždycky kamkoliv a kdykoliv!

Velmi oblíbeným plemenem je akita inu. Akita inu k prodeji https://kenichiai.com/stenata/stenata-na-prodej/ je převážně s rodokmenem, protože je to šlechtěný pes, který má úžasnou osobnost. Na výběr je z několik barevných variant, které si jednoduše zamilujete. Díky tomu, že je pejsek velice roztomilý a není to nijak příliš veliký pes, tak se hodí do bytu i do domečku se zahrádkou.

Udělejte svého psa tím nejšťastnějším na světě a on Vám to tisíckrát oplatí. Bude s Vámi vždycky a bude Vás milovat nadevše. Uvidíte sami. Nic se nevyrovná pohledu na šťastného pejska.