Produkty

Ušijte si dekorace

Chcete mít bydlení vánočně naladěné?
Kdo má rád Vánoce, ten si určitě rád vyzdobí obývací pokoj nebo třeba i ložnici dekoracemi vyrobenými z dekorační látky. Právě Vánoce se vyznačují tím, že jsou k dostání látky s vánočními motivy, které se přímo hodí k výrobě například ubrusů, prostírání nebo polštářků. Pokud si pospíte na sváteční výzdobu, dekorace z vánočních látek by u vás doma rozhodně neměly chybět. Ušijte si je z některé látky, kterou máme skladem jako metráž.

role látek

Najdete u nás hotové polštáře
Pokud chcete svůj domov proměnit v zimní pohádku, určitě by vám neměly na gauči chybět polštáře s vánoční tematikou. Ty u nás najdete hotové a připravené k použití.

Moderní i klasické vzory
Pokud budete chtít povlaky na polštářky, můžete si vybrat například gobelínové, které mají klasické vánoční motivy, jako například vánoční hvězdu. Vánoční polštářky promění každý gauč v něco pohádkového, co potěší oko nejednoho obyvatele domácnosti. Sváteční výzdoba nekončí jen u stromečku, ale výzdobu je potřeba pojmout komplexně, aby byl výsledek co nelepší. Dopřejte si krásné polštáře i klasické látky s vánočními motivy, a vytvořte si třeba ubrus nebo potahy na židle. Pokud jste manuálně zruční, můžete látky použít k výrobě dárků pro vaše blízké.

barevná látka

Látek máme spoustu
Máme nejen vánoční látky Prima-obchod.cz
, ale i jednobarevné, letní, velikonoční – prostě u nás najdete velké množství látek, které mohou zdobit vaši domácnost po celý rok. Látky mají mnoho využití, takže si můžete ušít nejen bytové doplňky nebo dekorace, ale samozřejmě i oblečení. A co se týče vánočních látek, co takové vánoční tričko? Oslňte své blízké stylovým oblečením ke svátečnímu stolu nebo jako oblečení na Silvestra, fantazii se meze nekladou. Můžete upustit uzdu své fantazii a vyrobit jedinečné kousky z látek, které za velmi dobré ceny najdete na našem e-shopu.