Nezařazené

Legíny, co tvarují

Co říkáte na tvarující legíny? Já si myslím že tvarující legíny jsou opravdu výhodné. Protože pokud si žena myslí, že nemá skvělou postavu, tak se jí tvarující legíny samozřejmě budou hodit. Já jsem tvarující legíny používala hlavně po porodu. Bohužel jsem během těhotenství nabrala dvacet pět kilo a ono to opravdu jde znát. A vůbec jsem neměla žádnou výmluvu na to, že jsem byla těhotná. Protože i v těhotenství se dá jíst to normálně. Jenomže já jsem bohužel neudržela své chutě na uzdě, a tak jsem celé těhotenství jsem se cpala sladkým. Prostě vším nezdravým. A potom mě to po porodu opravdu moc mrzelo.

Jsem sportovní žena.

Protože jsem taky musela svazovat tolik kil. A taky jsem všechno během asi roka a půl shodila, ale zůstala mi povislá kůže. Taky mé svaly nebyly v té nejlepší kondici. Takže jsem si jako první koupila stahující kalhotky. Myslím si, že stahovací prádlo je asi prvním krokem, co žena udělá. A tak jsem si řekla, že to ještě podpořím tvarujícím legínami. Tvarující Legíny jsou výhodné v tom, že mají speciální vlákna, kterými udrží tělo v perfektním stavu.

Legíny jsou moc pohodlné.

Samozřejmě, že je to pouze optické. Žádné legíny vás neudělají štíhlejší napořád. Štíhlá budete pouze v legínách. Tvarující legíny tak je mohou stát hodně peněz. Záleží na tom, jaká je to značka nebo z jakého jsou materiálu. Tady se také odvíjí opravdu cena. Já jsem si oblíbila takové ty legíny, které obsahují částečky nanostříbra. Prý podporují metabolismus. A tak jsem si řekla, že se takové tvarující legíny pořídím dvoje. Mám černé a červené. A musím říct, že jsem udělala opravdu dobře. Krásně zpevnit tělo a já vypadám, jako kdybych vůbec nerodila. A já si říkám, že tyto legíny jsou vhodné jak na sport, taky na denní nošení. Tyto legíny jsem si oblíbila velmi na procházky s kočárkem. Protože se snažím totiž hodně sportovat. A koupila jsem si sportovní kočárek, takže moc ráda s kočárkem běhám a mám na tom u sebe tvarující legíny. A ráda bych je doporučila i vám, pokud nejste spokojení se svou postavou.