Produkty

Co pořídit do výbavičky pro dítě?

Příchod miminka na svět je mimořádně radostnou událostí. Všichni ale víme, že vybavení pro miminko stojí nemalé peníze. Existují ale způsoby, jak na veškerém vybavení ušetřit.

Oblečení

Samozřejmě že základ, který budete pro miminko potřebovat, je oblečení. Dupačky, bodýčka, trička, kalhoty…záleží na vás, co považujete za důležité, jako základní vybavení pro vaše miminko. Nenakupujte příliš oblečení v jedné velikosti, miminka rychle rostou a na konci měsíce pomalu neobléknou to, co jim na začátku bylo akorát. Jestli chcete ušetřit, podívejte se na různé internetové bazary, kde maminky prodávají oblečení po svých ratolestech.

postýlka

Kočárek

Dalším základem je samozřejmě kočárek. Na kočárku se snažte nešetřit, vybírejte kvalitní, který bude vhodný do takového terénu, o kterém víte, že jím budete nejčastěji jezdit. Kvalitní kočárek opět můžete sehnat levněji přes různé internetové bazary, doporučujeme se ale na něj nejdříve podívat osobně, zda je opravdu v pořádku. Pokud hledáte kvalitní kočárek na dostupnou cenu, doporučujeme kočárky Babylux https://www.maxim-kocarky.cz/kategorie-produktu/kocarky/babylux-raf-pol/.

kočárek

Pleny

Miminko spotřebuje do doby, než se naučí stoprocentně chodit na nočník hodně plen. Proto si rozhodně pořiďte nějaké do zásoby a vždy také mějte nějaké v rezervě. Plenky nejsou levnou záležitostí, proto, jestli chcete ušetřit, vyzkoušejte látkové pleny, které vás budou stát jen vstupní investici při zakoupení, a poté už je po každém použití pouze vyperete.

Postýlka

Nezbytným vybavením je také místo, kde bude vaše miminko spát. Opět dbejte na kvalitu, měla by být uzpůsobená tak, aby se v ní miminku dobře leželo a měla kvalitní matraci. Dnes seženete v různých obchodech s nábytkem i kvalitní postýlky za velmi příjemné ceny. Případně se poptejte po rodině, zda vám někdo nevěnuje starší postýlku po jeho dětech a můžete jen vyměnit matraci za novou.