Business

Penzion Maxim v Malé Morávce

Milovníci Jeseníků tvrdí, že nejkrásnější jsou prostě na podzim. To je prý jejich doma, kdy jsou nejúžasnější a vynikne nejvíce jejich osobité kouzlo. Pochopitelně, že každý, kdo lyžuje bude tvrdit, že Jeseníky jedině v zimě, výborně udržované běžkařské trasy a sjezdovky pro každého. Od nejmenších dětí, přes zdatné lyžaře, až pro lyžaře seniory.

Ať už jste milovníky turistiky, cyklistiky, běžkaři, nebo sjezdaři, je prostě třeba si v Jeseníkách zajistit pohodlné ubytování, které vám dokáže splnit všechny vaše požadavky na tu vaši správnou dovolenou, nebo snad pouze prodloužený víkend.

jeseníky

A tímto ubytováním může jednoznačně být ubytování Malá Morávka. Prostě moderní ubytování, které dbá na soukromí svých hostů a ke každému apartmánu má svůj vlastní vchod. Myslí i na hosty, kteří jsou pohybově handicapováni, ale přesto milují pobyt v přírodě a chtějí si ho užít. Nabízí totiž i bezbariérové apartmány. Ubytování je prostě vhodné pro každého. Děti zde také najdou své vyžití, třeba v zábavném koutku na zahradě, nebo v herničce.

Večery můžete trávit u zahradního grilu, opéct si špekáčky u ohniště, nebo posedět na terase, kterými jsou apartmány vybaveny, a pozorovat kouzelný západ slunce se skleničkou vína, nebo dobrou kávou. Na podzim se budete kochat barevnou přírodou a čas trávit pěší turistikou, nebo na kole. V zimě jistě využijete některé z lyžařských středisek, nebo vyrazíte na běžky.

jeseníky

V ložnicích apartmánů přespí čtyři osoby. Je totiž vybavena manželskou postelí a dvěma oddělenými postelemi. Pro dítě si můžete vyžádat dětskou postýlku. Obývák je vybavený sedací soupravou, televizí a kuchyňským koutem, kde kromě běžného zařízení najdete i kávovar na výrobu skvělé kávy. V koupelně můžete využít i fén, a pokud se budete věnovat zimním sportům, je tu pro vás i vysoušeč lyžařských bot.