Business

Důležité pojmy pro Váš web

Pokud se chystáte na založení nějakého e-shopu nebo webových stránek setkáte se z mnoha pojmy. Jedněmi z nich může být PPC a WordPress.O co jde? Založení webových stránek nebo e-shopu není nic složitého a zvládne to každý trochu zrušený uživatel počítače. Díky webovým stránkám nebo e-shopu můžete propagovat své podnikání nebo třeba sdílet nějaké své myšlenky. Nicméně za celou dobu fungování Vaší www.stránky nebo e-shopu se setkáte z mnoha pojmy, které Vám mohou trochu zamotat hlavu. Jedněmi takovými pojmy může být PPC profits a WordPress SEO. O co se jedná a jak Vám vlastně mohou pomoci? Budeme se každému pojmu věnovat zvlášť, aby bylo jasné k čemu jsou pro Vás užitečné.

strategy

PPC profits

Pod pojmem PPC profits je potřeba si představit digitální agenturu, která Vám může pomoci s PPC reklamami. PPC reklamy jsou ty reklamy, kde majitel platí za proklik návštěvníka. Je tedy známá pod názvem prokliková reklama. Základní PPC reklamy není těžké spustit a na internetu existuje mnoho návodů jak na to. Ale pokud opravdu chcete, aby tato reklama skvěle fungovala je dobré si na to najmout PPC specialistu, který přesně ví, co je zrovna pro Vás to nejlepší.

SEO

WordPress SEO

Tento pojem je s námi už od roku 2003 a vznikl u nadšených programátorů, kteří chtěli vytvořit nástroj pomocí, kterého dalším uživatelům umožní velmi jednoduché vytvoření webových stránek anebo blogu, který patří mezi další oblíbené webové stránky. Tedy jedná se o redakční rozhraní, ve kterém si vytvoříte Vše stránky, které Vás budou reprezentovat. Určitě Vás zajímá, co je SEO. Jedná se o zkratku slova search engine optimization. V české překladu tedy se jedná o optimalizaci pro vyhledavače jako je třeba Seznam.cz nebo Google.com a další. Díky SEO se Vaše stránky dostanou na přední stránky vyhledávačů a budou potencionálním zákazníkům rychle na očích.