Business

Ženy, vyzkoušejte neobvyklou masáž

se et=UTF-8″>

O svou sexualitu více pečovali vždy spíše muži. Byli více otevření novým zážitkům v sexuální oblasti a nebáli se navštěvovat místa, kde mohli získat nové zkušenosti. Oproti tomu ženy jako by se měly stydět za to, že i je zajímá sex a chtějí si ho užít. V historii bylo na ženy, které se nebály být otevřené své sexualitě, pohlíženo jako na lehké, a tyto ženy to neměly v životě vůbec jednoduché. Je štěstí, že doba se změnila natolik, že ženy konečně mohou rozhodovat o svém těle a o tom, co s ní budou a chtějí dělat. Dodnes ale bohužel v řadě žen převládá přesvědčení, že by měly být zdrženlivé. Muži celé roky navštěvují erotické masáže, a nikdo se nad tím nepozastavuje.

lávové kameny

A co ženy?
Dnes mohou do našeho salonu přijít i ženy, a odpočinout si u dokonalé erotické masáže, která je věnovaná jen a jen ženám. Erotická masáž ženy probíhá podobně jako ta pro muže. Po vstupu dostanete župan, přezůvky a ručník, a jde se pomalu na to…

  • Nejprve sprcha

– Protože v našem salonu důrazně dbáme na hygienu a čistotu, musí jít každý návštěvník do sprchy, kde se osprchuje. Záleží ten na klientce, zda chce nechat roztát ledy už ve sprše a dát si ji s masérkou.

  • Poté přicházíte na pokoj

– Ženám je věnována masáž celým tělem. Masérka může být nahá nebo vás může masírovat v prádle – to záleží na vás.

masáž zad

Masáž probíhá za použití horkých olejů, což rozproudí krev a celé tělo se vám zahřeje. Každá masáž je velmi příjemná, a proto budete uvolněná, budete mít hned lepší náladu, a naučíte se více poznat svoje tělo. Protože je při této masáži kladen důraz na masáž intencích partií, velmi pravděpodobně dojde k vašemu vyvrcholení, což vám zvýší libido a budete vědět, jak vaše tělo reaguje na jaký dotyk. Náš salon má dvě pobočky a mezi klienty patří mezi špičku. Určitě se k nám objednejte, a zažijte něco zcela nového, co povznese váš sexuální život na vyšší úroveň.